Про компанію

Компанія
Carshe в деталях

Про нас

З 1992 року компанія CARSHE надає послуги в сфері проектування та будівництва ексклюзивних стендів та експозицій на виставкових майданчиках України і за кордоном. Професійна команда CARSHE забезпечує високу якість і креативний дизайн своїх робіт. Ми акредитовані на всіх виставкових площах міста Києва. Наші ексклюзивні роботи відзначені на кожній виставці. Ми пропонуємо і Вам стати нашим клієнтом.

Компанія CARSHE була заснована 22 вересня 1992 року і вже 28 років проектує та будує ексклюзивні виставкові стенди і колективні експозиції на виставкових майданчиках України та світу.

Першими реалізованими проектами компанії були: оформлення торгівельних залів мережі магазинів «INTERTOP», «Дана», «Елефант» та «Хутро України» в Івано-Франківську, виставкового центру корпорації «УКРАГРОПРОМБУД». З 1993 року компанія почала займатися проектуванням індивідуальних виставкових стендів.

У 1995 році компанія CARSHE купує велику партію виставкових конструкцій у німецького виробника «OCTANORM» і починає не тільки проектувати, а й монтувати ексклюзивні стенди на замовлення та організовувати власні виставки з нестандартним оформленням експозицій.

Візитівкою компанії стають роботи з проектування та монтажу національних експозицій України на виставках «Hannover Messe» і «CEBIT» в Німеччині, оформленню фасаду та інтер’єру українського павільйону на «EXPO-2005» в Японії.

Вперше в Україні, «Карше» монтує ексклюзивні двоповерхові стенди для компаній «Мотор Січ», «Укртелеком», «Panasonic», «Bosch», «Monis» і вперше в світі – триповерхові виставкові стенди для «Knauf», «Siemens», «LG», «MAP», «Київстар», національні експозиції підприємств, що входять в державний концерн «Укроборонпром» на головних виставкових майданчиках світу «Farnborough Airshow» (Великобританія), «Le Bourget Airshow» (Франція), «MAKS» (Росія), «Hannover Messe» (Німеччина), «CEBIT» (Німеччина), «IDEX» (ОАЕ), «EXPO» (Японія), «Cartes» (Франція), «Tax Stamp Forum» (Великобританія), «Intergraf» (Іспанія), «ICAO» (Канада), «ICPO – Interpol General Assembly Exhibition» (Катар) Interpol General Assembly Exhibition» (Катар) – це далеко неповний перелік реалізованих проектів компанії «Карше», що дозволило їй зайняти одну з лідируючих позицій серед виставкових компаній України.

Звертайтеся до нас і Ви знайдете у наших фахівцях уважних партнерів, вдумливих і креативних розробників Ваших побажань, які натхненно втілюють в проекті, народжену у творчій співпраці з Вами, концепцію представлення фірми на вибраному Вами виставковому майданчику.

НАШ ДЕВІЗ: ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ!

Carshe

Наша місія

Наше завдання зробити максимально ефективний для бізнесу клієнта стенд.

Ми створюємо умови для реалізації цілей клієнта на кожній конкретній виставці. Ці умови створюються нашими дизайнерськими ідеями, конструкторськими рішеннями і силами монтажників.

Досвід у цифрах

Що ми
зробили

0

років
на виставкому ринку

БІЛЬШЕ

0

стендів побудовано

Команда

Наші професіонали

Наші професіонали мають великий досвід роботи та персонально співпрацюють з кожним клієнтом.

Карпов Олександр Михайлович

Президент компанії
Карпов

Пляс Валентина Петрівна

Директор
Валя

Устич Оксана Іванівна

Заступник директора по фінансам – головний бухгалтер
Оксана

Лозовий Андрій Володимирович

Заступник директора з виставкової діяльності
Ф768x1024

Білоноженко Анастасія Олександрівна

Дизайнер
Настя

Сергієнко Євгенія Миколаївна

Архітектор
Женя

Ревуцький Володимир Йосипович

Бригадир електриків
pysto

Гальчинський Сергій Анатолійович

Керівник виробництва
pysto
зв'яжемось

Контакти

Адреса: 01024, Україна, м.Київ, вул. Рогнідинська, 4, літера А, офіс 10.