Наші послуги

Наші Найкращі
пропозиції послуг

Замовити стенд

Вартість проекту залежить від його площі, складності виконання, матеріалів для художнього оформлення, термінів проведення монтажних і демонтажних робіт, що в свою чергу узгоджується в індивідуальному порядку і оформлюється окремим договором на надання послуг з проектування та монтажу / демонтажу стенду. Для початку роботи з нами, ми пропонуємо Вам заповнити нашу анкету – технічне завдання, надати загальний план експозиції виставки із зазначенням майданчика стенду Вашої компанії, а також ознайомити нас з корпоративним стилем компанії (корпоративні кольори, логотипи, слогани і т.д.). Це можна зробити за e-mail: exhibitions.carshe@gmail.com або за телефонами +38044-461-96-47, +380 93 91 77 718
Проектування

Першим етапом є складання технічного завдання і визначення бюджету стенду. Чітке детально складене технічне завдання допоможе сформулювати Ваші побажання до майбутнього виставкового стенду. Наші дизайнери врахують всі нюанси і Ваші побажання.

Комплексна забудова

Компанія "Карше" пропонує послуги з комплексної забудови виставок, конференцій і форумів. Ми розробимо макет експозиції, проведемо забудову, надамо технічний супровід виставки від монтажу до демонтажу.

Фасадні конструкції

Ми пропонуємо Вам співпрацю по виготовленню вивісок та оформленню фасадів офісів, магазинів, кафе, клубів. Використовуючи сучасні конструкції, професійна команда CARSHE забезпечує високу якість і креативний дизайн своїх робіт.

Монтаж / Демонтаж

У штаті нашої компанії працюють висококваліфіковані монтажники виставкових конструкцій. На відміну від більшості забудовників, у нас є власна виробнича база, що дозволяє нашій команді створювати технічно продумані проекти виставкових стендів і здійснювати виготовлення стендів своїми силами.

Оренда меблів та аксесуарів

Організація виставкового стенду обумовлюється періодичністю. Тому немає сенсу купувати меблеві конструкції для разових заходів. Ми зробимо комфортним перебування на стенді як співробітників клієнта так і гостей стенду.

Додаткові послуги

Дизайнерські ремонти в офісах, організація відряджень співробітників клієнта, виготовлення підвісних конструкцій тощо.

клієнти

Наші клієнти

Останні новини

топові новини carshe

Залишити запит

Надіслати пошту

Надіслати пошту для отримання пропозиції, прайсу по виставковим стендам

зв'яжемось

Контакти

Адреса: 01024, Україна, м.Київ, вул. Рогнідинська, 4, літера А, офіс 10.