Let’s work together!

ABOUT COMPANY

LET’S WORK TOGETHER!

Our task is to make the stand most effective for the client’s business.
Since 1992, the company CARSHE provides services in the design and construction of exclusive stands and exhibits at exhibition venues in Ukraine and abroad. Professional team CARSHE provides high quality and creative design of their works. We are accredited at all exhibition areas of the city of Kyiv. Our exclusive works are marked at every exhibition. We offer you to become our client.
OUR MISSION

WE WORK EXCLUSIVELY

Our task is to make the stand most effective for the client’s business.

We create the conditions for realizing the goals of the client at each specific exhibition. These conditions are created by our design ideas, design solutions and the strength of the installers.

WHAT OUR CLIENTS SAY

Величезне дякую Вам і Вашій команді за чудову роботу над нашим стендом і за те, що провели нас через перший досвід індивідуального виставкового стенду. Було приємно мати справу і сподіваюся на співпрацю в наступному році.

Тетяна Ясіновська
Schreder, Marketing & Communication Manager

Хочу подякувати вам за безцінну допомогу в організації участі ГП «АНТОНОВ» у найважливіших міжнародних авіасалонах і виразити впевненість, що наше партнерство і надалі розвиватиметься.

Генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ»

Компанія «OPI» вдячна за своєчасну і правильно організовану забудову стенду на виставці INTERCHARM Україна, 16-18 вересня 2015. Дякуємо за Ваші зусилля й успішну роботу.

Наталія Ященко
Директор "ВЕРБЕНА УКРАїНА" OPI

За время нашей совместной работы сотрудники компании показали себя высокими профессионалами, которые следят за качеством выполняемой работы и учитывают пожелания Заказчика. Рекомендуем Вам компанию "Карше" как надежного застройщика.

Илона Озолс
ООО "РЕОЛ", директор

Висловлюємо вдячність компанії «Карше» за співпрацю у підготовці заходу та під час його проведення. Висока професійність і практичний досвід співробітників компанії, уміння швидко реагувати і приймати рішення сприяли вдалому проведенню заходу.

Giancarlo Rocchelli
Il Responsabile

Хотілося б виразити вдячність за виконання робіт у точний термін і за професіоналізм фахівців, за оперативність у вирішенні поставлених завдань, уміння реалізовувати складні проекти, відповідно нашим високим стандартам.

Наталья Кочубей
Віце Президент Консорціуму «ЕДАПС»
PORTFOLIO

OUR
PROJECTS

Our company is actively engaged in the development, design and installation of exhibition stands. Some of the best for your attention.
клієнти

Наші клієнти

LATEST NEWS
SUBSCRIBE

JOIN OUR NEWSLETTER

Send mail to receive offers, price list for exhibition stands

LET’S GET IN TOUCH

CONTACT DETAILS

Address: 01024, Ukraine, Kyiv,                            street Rognidinskaya, 4, letter A, office 10.