Image1\CARSHE
Russian (CIS)English (United Kingdom)

ІСТОРІЯ

Компанія «Карше» була заснована 22 вересня 1992 року і вже 25 років проектує та будує ексклюзивні виставкові стенди і колективні експозиції на виставкових майданчиках України та світу.

Першими реалізованими проектами компанії були: оформлення торгівельних залів мережі магазинів «INTERTOP», «Дана», «Елефант» та «Хутро України» в Івано-Франківську, виставкового центру корпорації «УКРАГРОПРОМБУД». Також компанія почала займатися проектуванням індивідуальних виставкових стендів.

У 1995 році компанія «Карше» купує велику партію виставкових конструкцій у німецького виробника «OCTANORM» і починає не тільки проектувати, а й монтувати ексклюзивні стенди на замовлення та організовувати власні виставки з нестандартним оформленням експозицій.

Візитівкою компанії стають роботи з проектування та монтажу національних експозицій України на виставках «Hannover Messe» і «CEBIT» в Німеччині, оформленню фасаду та інтер'єру українського павільйону на «EXPO-2005» в Японії.

Вперше в Україні, «Карше» монтує ексклюзивні двоповерхові стенди для компаній «Мотор Січ», «Укртелеком», «Panasonic», «Bosch», «Monis» і вперше в світі - триповерхові виставкові стенди для «Knauf», «Siemens», «LG», «MAP», «Київстар», національні експозиції підприємств, що входять в державний концерн «Укроборонпром» на головних виставкових майданчиках світу «Farnborough Airshow» (Великобританія), «Le Bourget Airshow» (Франція), «MAKS» (Росія), «Hannover Messe» (Німеччина), «CEBIT» (Німеччина), «IDEX» (ОАЕ), «EXPO» (Японія), «Cartes» (Франція), «Tax Stamp Forum» (Великобританія), «Intergraf» (Іспанія), «ICAO» (Канада), «ICPO – Interpol General Assembly Exhibition» (Катар) Interpol General Assembly Exhibition» (Катар) - це далеко неповний перелік реалізованих проектів компанії «Карше», що дозволило їй зайняти одну з лідируючих позицій серед виставкових компаній України.

У 1997 році компанією «Карше» була проведена перша в Україні виставка навчальних закладів - «Сучасна освіта в Україні». Цей щорічний широкомасштабний форум супроводжувався низкою конкурсів студентських робіт, переможці яких отримували річні стипендії і відряджалися у творчі подорожі Європою. Виставки і конкурси, що проводилися до 2013 року, отримали своє продовження, в народженому Революцією Гідності, добродійному культурологічному проекті «КОД» ( Культура. Освіта. Духовність.), метою якого є пошук і підтримка талановитої молоді творчих вузів України.

«Карше» сьогодні – професійно і стабільно працююча компанія, що оперативно реагує на новітні тенденції сучасного виставкового ринку, приймає участь у вагомих національних програмах, працює індивідуально із зарубіжними партнерами й українськими товаровиробниками.

Звертайтеся до нас і Ви знайдете у наших фахівцях уважних партнерів, вдумливих і креативних розробників Ваших побажань, які натхненно втілюють в проекті, народжену у творчій співпраці з Вами, концепцію представлення фірми на вибраному Вами виставковому майданчику.


Наш девіз: «Let’s work together!» - ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ!

 
Copyright © 2018. CARSHE